Contentbox headline

Click To Translate

Click To Translate

Click To Translate

Click To Translate

Click To Translate

NoxiousOT Rules (Polish) - Translation by Siwy.
Multiclient podczas PK (PvP)
• Gracz nie może kontrolować więcej niż jedną postać podczas PvP, albo poprzez wykorzystanie wielu komputerów lub botów. Każda pojedyncza postać w walce musi być kontrolowana przez jedną osobę. Obejmuje to Leczenie swoich postaci, pomocy w wyjściu z trapa , blokując drogę lub przeszkadzając w inny sposób, który może mieć wpływ na wynik walki.

Wolno mieć włączone parę postaci naraz.
Nie wolno używać więcej niż jednej postaci na gracza by kogoś zabić.
Nie wolno leczyć swojej postaci podczas walki ani pomagać sobie w wyjściu z trapa lub też blokować dróg by uciec drugą postacią nawet jeśli nikogo nie zaatakowałeś.


Nadużycia PvP
• Nie wolno używać postaci z niskim poziomem w celu wbijania fragów na Wojnie, Nie należy używać postaci z niskim poziomem aby blokować drużyny magicznymi ścianami (MW) podczas wojny lub zakłócać wojny.

Masz prawo do udziału w jakiejkolwiek wojnie między innymi graczami lub gildiami, nawet jeśli nie jesteś zaproszony.
Masz prawo blokować wyjścia z Safe zone, tylko jeżeli masz nie zamiaru walczyć z innymi graczami lub próbujesz stracić pz lub białą czaszkę.
Nie możesz używać postaci z niskim poziomem w celu wielokrotnej śmierci by wbić innym graczom fragi lub czerwoną czaszkę.
Nie możesz używać postaci poniżej poziomu 80 do blokowania spotów na które nie można rzucić później MW, odtrapowywania graczy, lub przenoszenia itemów na wojnie.
Nie możesz przyjść drugą postacią podczas walki z jakiegokolwiek powodu.


Bugi (Błędy) / Nadużycia
• Nie Wolno wykorzystywać błędów lub nadużywać niezamierzonych błędów mechaniki gry. Jeśli znajdziesz błąd lub eksploatację musisz to zgłosić natychmiast do Supportu NoxiousOT. Korzystanie z błędów na własną korzyść jest banowanie wykroczeniem.

Możesz być nagradzani punktami premium lub realnymi pieniędzmi za zgłaszanie dużych błędów.
Jeśli zostaniesz złapany przy wykorzystywaniu błędów na swoją korzyść zostaniesz ukarany banem.
Nie wolno debugować lub Crashować klientów.
Nie wolno używać nazw potwór, nazwy NPC jako nickname gracza lub tworzyć summony, aby spróbować zwabić bota AFK poza strefą ochronną.


Griefing / Nękanie graczy
• Nie wolno "gryfować" pozostałych graczy, lub też sposób specjalny przeznaczony ich nękać. Jeśli gracz jest ustnie agresywny wobec Ciebie należy użyć funkcji ignorowania.

Nie wolno ręcznie lub za pomocą skryptów rzucać przedmiotów na pole depot z zamiarem dokonania utraty przedmiotu innego gracza.
Nie wolno celowo blokować jakichkolwiek ważniejszych NPC, świątyń lub sklepów używając stworzeń/summonów lub przedmiotów po których nie da się chodzić.


Nadużywanie Eventów / Multiclient na Evencie
• Nie wolno korzystać z wielu multiclientów wewnątrz eventów w celu uzyskania dodatkowych noxious tokenów. Nie wolno nam pozostawać nieaktywnym wewnątrz eventu, tak aby zdobyć tokeny bez uczestnictwa. Poza tym, że uczestnictwo powinno być ukierunkowane w stronę wspierania swojego zespołu, zamiast wspomagać drużynę przeciwną.

Można mieć maksymalnie 2 postaci na jednakowym IP wewnątrz eventu, o ile obie postacie są kontrolowane przez różne osoby.
Jeśli dołączysz do eventu musisz mieć co najmniej 12 minut wolnego czasu, aby brać w nim udział.
Jeżeli nie będziesz uczestniczył lub działał na szkodę swojej drużyny zostaniesz zbanowany.
Jeśli wprowadzisz drugą postać na event aby zarobić darmowe noxious tokeny wtedy zostaniesz zbanowany.
Wszelkiego rodzaju zautomatyzowane łaczenia do eventu lub skrypt biorący udział za ciebie w evencie może spowodować zbanowanie twojego konta permanentnie. Pytanie o owe skrypty lub podając linki, gdzie można znaleźć te skrypty także jest wbrew zasadom.
Poddanie z powodu przegrywania punktowo eventu, nie usprawiedliwia cie do nie uczestniczenia w tym wydarzeniu.
Paraliżowanie lub nieustanne pchanie swojej drużyny, lub ścinanie krzaków i lurowanie bossa z dala od blokera jest zabronione.


Nie legalne transakcje 
• Nie wolno sprzedawać w grze przedmiotów, kont, pieniędzy lub usług, za konta, pieniądze, inne usługi, lub konta spoza naszego serwera.

Możesz handlować swoimi postaciami za inne postacie, przedmioty lub punkty premium w grze.
Masz prawo do sprzedawanie przedmiotów za punkty premium w grze, za pomocą marketu.
Nie można handlować kontami, przedmiotami lub punktami premium, za nic spoza serwera. Dotyczy to również innych serwerów, Real Tibii,realnych pieniędzy i innych gier.
Jeśli nie możesz dokonać transakcji wewnątrz NoxiousOT wtedy jest to nielegalny handel. Skontaktuj się z supportem w sprawie Transakcji z udziałem premium points.


Personifikacja personelu / Groźby
• Podszywanie się pod Support lub twierdząc że się ich zna prywatnie lub ma się wpływ na support, aby zagrozić lub wpłynąć na innego gracza jest zabronione. Fałszowanie wiadomości lub zdjęcia z udziałem pracowników jest niezgodne z przepisami.

Nie wolno mówić ludziom, że support dał ci specjalne traktowanie. Przykład: Mówiąc "GOD Deviance to jest mój brat, i cie zbanuję jeśli mnie zabijesz".
Nie wolno tworzyć fałszywych wiadomości lub zrzutów ekranu i twierdząc, że to od członka supportu. Przykład: Wysyłanie fałszywą wiadomość, że GOD Deviance czuwa nad handlem konta, gdy wcześniej się go nie poinformowało o zaistniałym fakcie.
Nie wolno rozpowiadać plotek twierdząc że pracownik supportu powiedział ci coś, co jest kłamstwem. Przykład: Mówiąc "GOD Deviance powiedział mi, że serwer jest resetowany w przyszłym tygodniu".
Nie wolno grozić pracownikom z jakiegokolwiek powodu. Przykład: Mówiąc "GOD Deviance będzie cię musiał zdegradować, chyba że mnie odbanujesz" lub "będę DDoSować / Hakować ten serwer, chyba że mnie odbanujesz" lub "Będe musiał cofnąć przelew chyba że mnie odbanujesz".


Levelowanie / Nadużycia fragowe
• Nie wolno innym graczom / postacią wielokrotnie zabijać swoją postać, aby zdobyć doświadczenie, lub zabijać kogoś, kto robi to samo. Obejmuje to zabijanie własnych MC aby przenieść doświadczenie. Jeśli chcesz zabić kogoś musisz to zrobić w tradycyjnym PvP, a nie przymusem levelowania.

Nie można zabijać własnych MC lub sprzedawać fragów do innego gracza w celu manipulowania szczytu listy fragów.
Nie można wielokrotnie dawać się zabić, lub innych MC w celu przeniesienia doświadczenia między innymi graczami.
Nie możesz wykonywać samobójstw lub rookować swoich postaci. Wielokrotnie umieranie dla graczy w celu podzielenia doświadczenia z nimi i jest uważana za levelowanie.
Jeśli widzisz kogoś kto wykonuję samobójstwa i zabijając go wiele razy i tak, stracisz doświadczenia, które uzyskałeś od niego.


Reklama
• Nie wolno reklamować innych serwerów lub próbować przekonać graczy do opuszczenia tego serwera na inny serwer. Ludzie mogą grać, gdzie tylko chcą, ale NoxiousOT nie będzie działać jako billboard dla konkurencyjnych serwerów.

Publikowanie adresu IP / strony internetowej innego serwera Tibi, prawie zawsze prowadzi do permanentnego bana.
Jesteś wolny, aby grać na innych serwerach, ale jeśli chcesz zrekrutować zespół na inny serwer, wówczas należy to zrobić na innym serwerze.
Nie chcemy słyszeć o ile lepszy jest inny serwer w porównaniu do tego. Próby przekonania ludzi do opuszczenia serwera są karalne. Nowe serwery mogą zapłacić, aby promować swój serwer do tysięcy osób korzystających z list serwerów, ale to nie jest miejsce do rozprzestrzeniania się tej reklamy.


Kanały Czatu
• Nie można mówić w kanałach czatowych publicznych w sposób, który nie jest przeznaczony do użycia. Na przykład, nie można dodawać oferty handlowej na Global Chat. Nie można używać Trade chanel lub kanału służącego do pomocy do prowadzenia zbędnych rozmów.

Wszystkie języki mogą być stosowane na każdym z kanałów czatowych. Istnieje również Nieanglojęzyczny Czat, jeśli go potrzebujesz.
Globalny Czat: Nie możesz pisać żadnych ofert handlowych. Obejmuje to też pytania, czy ktoś ma przedmiot, ktorego potrzebujesz.
Kanał pomocy: Nie można użyć tego kanału do przypadkowych rozmów. Spamowanie, lub nieistotne zakłócanie mogą doprowadzić do wyciszenia (Zmutowania).
Jeśli będziesz wielokrotnie ostrzegany możesz być trwale wyciszony ze wszystkich kanałów czatu. Korzystamoe z tych kanałów jest przywilejem, a nie prawem.


Domy / Guild hale
• Użytkownik nie może samodzielnie lub poprzez współpracę z innymi, tworzyć fikcyjne Gildie by posiadać więcej niż jeden Guild Hall. Nie możesz kupić GH zamiarem zarobienia czy nie używać go do celów osobistych. Zastrzegamy sobie prawo do czyszczenia domu lub Guild Hall jeżeli zauważymy że należy on nieaktywnego gracza lub gildii.

Można mieć tylko jeden dom na osobę i trzeba zalogować się co 30 dni , aby go zachować. Istnieją pewne wyjątki.
Jeśli logujesz się raz w miesiącu tylko kilka minut wystarczy, aby utrzymać dom w swojej własności, to zespół może dać go komuś innemu.
Nie można posiadać Guild Hall, jeśli nie masz aktywnej gildii. Guild Hall nie powinny być używane jako prywatne domy.


Oszustwa / Kradzież przedmiotów
• Nie wolno oszukiwać lub próbować oszukać innego gracza na przedmioty, pieniądze lub konta.

Jeśli świadomie bierzemy coś wartościowego od innego gracza, bez jego wiedzy i gdy nie chceli nam tego dać, uważamy za kradzież. Przykład: Kradzież coś z domu.
Nabieranie ludzi na sztuczki, by dał ci coś jest uważane scamming. Przykład: Prowadzenie kasyna i bez wypłaty wygranej.
Reklama wprowadzająca w błąd kogoś, kto daje coś jest za nic uważane za scamming. Przykład: Wyświetlanie graczowi pozycję w handlu, anulowanie i wprowadzenie czegoś innego w zamian.


Istnieje wiele możliwych wykroczeń niewymienionych w regulaminie serwerów; gdyby było inaczej byłoby nieskończenie długa lista. Jako takie, jeśli GM, CM czy Bóg nie mówi ci coś zrobić .. nie rób tego. Jeśli uważasz, że niesłusznie ktoś cie upomina to zaprzestań tego i skontaktuj się z  do GOD'em Deviance.

Personel tego serwera zastrzegają sobie prawo do zakazu jakiegokolwiek powodu, nie wymienionych tutaj i ostateczną decyzję w sprawie wszystkich banów. Jeśli nasi pracownicy czują ranisz Nasz serwer, społeczności lub strone ogólną, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Cię z naszego serwera.

Monster of the Week Monster Pedestal and Players Online Box
418
Players Online
Join the community!
51 members online
825+ people like it!